Fit out - szybki sposób na dobre biuro

Fit out – szybki sposób na dobre biuro

Szykujesz się do otwarcia nowego oddziału firmy lub powiększasz swoje biuro? Zadbaj o odpowiedni komfort pracy dla swoich pracowników! Pomoże Ci w tym usługa Fit out. Co to jest i na czym polega?

Na czym polega fit out?

Jeżeli przygotowujesz się do otwarcia nowego biura, warto zadbać o stworzenie odpowiednich warunków do pracy. Pomyśl o zmaksymalizowaniu funkcjonalności oraz dobrym zagospodarowaniu przestrzeni. Nie masz na to czasu i chcesz skupić się na najważniejszych celach swojej firmy? Żaden problem! Z pomocą przychodzi usługa fit out. Zespół specjalistów pomoże Ci stworzyć przestrzeń biurową szytą na miarę. Podstawowa zasada brzmi “od projektu do efektu”. Oznacza to, że wynajęta przez Ciebie firma zajmie się opracowaniem koncepcji, przygotowaniem niezbędnych projektów oraz ich realizacją. W efekcie otrzymasz biuro z pełnym wyposażeniem, gotowe do przeprowadzki. Zdarza się również, że specjaliści uczestniczą w poszukiwaniach potencjalnej lokalizacji nowego oddziału czy też drugiego biura.

Dzięki usłudze fit out zyskujesz biuro dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Specjaliści biorą pod uwagę również specyfikę danej branży, przebieg procesu pracy w konkretnej firmie, a także organizację kontaktu z klientem. Dzięki temu otrzymasz w pełni funkcjonalną przestrzeń. Jedną z największych zalet usługi fit out jest współpraca z jedną firmą. Nie musisz martwić się spotkaniami z kilkoma fachowcami oraz organizacją ich pracy. W ten sposób możesz uniknąć również kolidowania prac czysto budowlanych z instalacyjnymi czy też dekoracyjnymi. Jedną z firm, która oferuje usługę Fit out, jest interbiuro.pl. Najważniejsze informacje na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej. 

Fit out, czyli szybki sposób na dobre biuro

Usługa Fit out pozwoli Ci zaoszczędzić przede wszystkim czas. Dzięki niej nie musisz umawiać się na spotkania z kilkoma fachowcami i konsultować projektu. Dodatkowo nie musisz przejmować się koordynacją kolejnych prac. Wszystkie te obowiązki przejmują specjaliści z firmy interbiuro.pl. Ile czasu potrzeba, aby wykonać kompleksową realizację powierzchni biurowej? Obsługa procesu aranżacji trwa średnio od 10 do 16 tygodni. Dzięki zatrudnieniu jednej firmy otrzymujesz gwarancję dotrzymania harmonogramu prac. Dodatkowo interbiuro.pl zapewnia, że wszystkie działania zostaną wykonane w ramach określonego na początku budżetu. 

Wyjątkiem są sytuacje, kiedy na etapie realizacji postanowisz wprowadzić zmiany do pierwotnego projektu. W takim przypadku wyznaczone terminy mogą się przesunąć, a koszt wzrosnąć. Warto również zwrócić uwagę, że realizacja wydłuża się w niektórych przypadkach ze względu na dłuższy czas oczekiwania na dostawę niezbędnych materiałów. 

Fit out krok po kroku

Proces kompleksowej aranżacji powierzchni biurowej rozpoczyna się od rozmowy. Specjaliści muszą poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Ważną kwestią jest również dopasowanie projektu do specyfiki danej branży, przebiegu procesu pracy i polityki współpracy z klientem. Po stworzeniu briefu przychodzi czas na sprawdzenie możliwości, jakie daje dostępna powierzchnia. Specjaliści sprawdzą, czy istnieje szansa na wykonanie projektu i wprowadzenie rozwiązań według Twoich oczekiwań. Następnie przychodzi czas na projektowanie. Kiedy dokumentacja będzie gotowa, pozostaje tylko opracowanie harmonogramu realizacji. 

Kolejny krok to właściwa realizacja wszystkich działań. Przez cały ten czas możesz liczyć na wsparcie ekspertów, którzy rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości. Po zakończeniu prac otrzymasz w pełni umeblowaną przestrzeń biurową gotową do przeprowadzki. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Nowoczesna lampa na wysięgniku

Sztuką jest oświetlenie każdego zakątka pomieszczenia.  Nierównomierne oświetlenie jest problemem wielu miejsc w domu lub w mieszkaniu. Przesuwanie krzesła, biurka, fotela w stronę światła bywa frustrujące. Znacznie lepszym pomysłem jest…
Wyświetl wpis