Minimalizm i złoto w łazience

Minimalizm i złoto w łazience

Złoto od zawsze kojarzyło się z luksusem. Obecnie jest to także bardzo popularny trend wnętrzarski, który niekoniecznie musi być synonimem przesadnego przepychu. Złoto w połączeniu z minimalizmem tworzy idealne połączenie, tworząc aurę wysublimowanej elegancji.

Złote akcenty w łazience

Obecnie popularne jest stosowanie powyższego trendu w pomieszczeniach łazienkowych, gdzie barwy bieli, brązu, szarości i złota potrafią nadać przestrzeni niepowtarzalnego uroku. Jakieś inspiracje? Warto postawić na złote dodatki (np. mydelniczka), a także inne elementy wystroju, takie jak ramy lustra czy krany. Dodając do tego grafitową ceramikę (wanny, umywalki) i drewniany odcień brązu na podłodze, stworzymy niezwykle atrakcyjną całość – https://www.paradyz.com/inspiracje/zloto-i-minimalizm-w-lazience.

Płytki inspirowane drewnem

Oczywiście nie musimy od razu inwestować w naturalne drewno, które prezentuję się świetnie, jednak posiada jedną zasadniczą wadę – jest ono relatywnie kosztownym zakupem. Na szczęście obecnie na rynku dostępne są wysokiej klasy imitacje, jak np. płytki ceramiczne do złudzenia przypominające barwą i strukturą drewniane panele i deski – https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki-inspirowane-drewnem.

Charakterystycznymi cechami płytek inspirowanych drewnem (kolekcje Ceramiki Paradyż: HaselTrophy oraz Almonte) są:

  • Niepowtarzalne wzornictwo (niezwykle naturalny wygląd),
  • Szerokie spektrum zastosowań (do wewnątrz i na zewnątrz w przypadku modeli z wysoką klasą mrozoodporności i ścieralności)
  • Wysoka jakość (płytki wykonane są w technologii gresu szkliwionego),

Do technicznych właściwości płytek drewnopodobnych z oferty Ceramiki Paradyże dodać należy jeszcze coś – niezwykle wysoką wartość czysto estetyczną. Płytki drewnopodobne prezentują się świetnie zarówno w salonie, sypiali, jak i łazience. Umiejętne połączone z pozostałymi elementami (np. złotymi meblami lub dodatkami) tworzą atrakcyjną przestrzeń, która zachwyca swym pięknem, nie cierpiąc przy tym na brak praktyczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Wszechstronna firma remontowa

Remont może być wyczekiwaną zmianą lub koniecznością losową.. Zazwyczaj wiąże się bałaganem, chaosem i nerwowością.  Można uniknąć wszelkich trudności remontowych i powierzyć to zadanie fachowcom z firm remontowych, którzy zadbają…
Wyświetl wpis