zawiasy do drzwi drewnianych

Na jakie zawiasy drzwiowe się zdecydować?

Samodzielny montaż drzwi? A może niestandardowy projekt wymagający specjalnych zawiasów? Niezależnie od potrzeby, warto upewnić się, że ten komponent będzie najwyżej jakości. To, na jakie zawiasy drzwiowe się zdecydujemy, będzie miało duży wpływ na jakość eksploatacji samych drzwi. Umiejętny dobór zawiasów może na zawsze odegnać od nas problem skrzypiących drzwi czy trzaskania. Ważne jest również to, by dobrać je odpowiednio do drzwi i ościeżnicy, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na niestandardowe mocowanie. Może się też zdarzyć przypadek, w którym chcemy, żeby zawiasy były wykonane specjalnie dla danych drzwi, np. wykonanych na zamówienie.

Sprawdzony producent zawiasów

Jeśli chcemy być pewni wyboru, potrzebny jest nam sprawdzony producent zawiasów. Firma Anmark jest jednym z wiodących producentów w Polsce, a swój profesjonalizm i doświadczenie pokazuje wprowadzając nowe, niespotykane dotąd na rodzimym rynku, rozwiązania. Anmark, jako pierwszy polski producent, zastosował w produkcji zawiasów do drzwi profil mosiężny, a także wprowadził unikatowy system potrójnego łożyskowania, który zwiększa nośność zawiasu i pozwala na zastosowanie przy samozamykaczu do drzwi. Anmark jest również jednym z pionierów stosowania w zawiasach mosiężnych łożyska kulkowego oraz pokrycia galwanicznego. Doświadczenie i wypracowane rozwiązania gwarantują dobrą jakość i uwzględnienie indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Wybór ma znaczenie

W zależności od tego, jak umiejscowione są drzwi i z jakiego są materiału, inaczej dobierzemy zawiasy. Miejsce wpływa oczywiście na mocowanie, a materiał na wytrzymałość skrzydła drzwiowego, a ta przekłada się bezpośrednio na tworzywo, z jakiego wykonany jest zawias. Jeśli nasze drzwi są delikatniejsze niż drewno, pomocne może okazać się np. wsparcie drewnianymi kołkami łączeniowymi, na których dopiero zamocujemy zawiasy. Jeśli zaś drzwi są mocniejsze od drewna (np. przeciwpożarowe), wówczas i zawiasy muszą być odpowiednio mocne, by zapewnić stabilizację skrzydła i jego nośność. Do tego dochodzą oczywiście względy estetyczne i kosztowe. Poza samą funkcjonalnością, zawias może być spójnym wizualnie elementem całej konstrukcji.

Bogata oferta

W ofercie firmy Anmark znajdziemy 200 modeli zawiasów. Znajdują się tam wszelkie zawiasy stalowe i mosiężne. Jeśli szukamy różnorodnej oferty wypełnionej wytrzymałymi i jednocześnie estetycznymi propozycjami, trudno o lepsze miejsce. Niezależnie od tego, czy interesują nas zawiasy do drzwi pokojowych, zawiasy do drzwi zewnętrznych, zawiasy do drzwi drewnianych, czy na przykład zawiasy do drzwi obrotowych – możemy być pewni, że nie będziemy rozczarowani, a w przypadku szczególnie nietuzinkowych pomysłów, pracownicy Anmark są w stanie wykonać zawiasy na zamówienie. Co więcej, Anmark może poszczycić się bardzo wysokim tempem dostawy. Większość produktów trafia do Klientów następnego dnia po złożeniu zamówienia, a zamówienia indywidualne realizowane są w pierwszym możliwym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Szybkozłączki niezbędne dla elektryka

Praktycznie niemożliwe  jest, aby cała instalacja nie posiadała żadnych połączeń.  Ich wykonanie jest konieczne i bez wątpienia przydatne.  Do wykonania połączeń znajdują zastosowanie szybkozłączki. To małe elementy licznych instalacji. Służą…
Wyświetl wpis