Cena i zastosowanie płyt Multipor

Cena i zastosowanie płyt Multipor

Lubimy ciepło i przyjemną temperaturę w pomieszczeniach. Termomodernizacje różnych budynków, zarówno domów jednorodzinnych, kamienic, bloków i budynków użyteczności publicznej  to powszechne zjawisko w polskich miastach. Nowe budynki stawia się zgodnie z wymaganiami izolacji cieplnej, co pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania i jest trendem ekologicznym. Jednym z często używanych materiałów do dociepleń są płyty Multipor.

Dobra jakość

Płyty Multipor cechują wysoka izolacja termiczna i dlatego znakomicie sprawdzają się jako docieplenie ścian zewnętrznych, stropów i dachów. Produkt spełnia wymagania jakościowe określone przez  Europejską Aprobatą Techniczna ETA-05/0093 i uzyskał prawo do znakowania go symbolem CE. Płyty Multipor  są materiałem o wysokiej przepuszczalności pary wodnej i bardzo szybko wysychają. Ich położenie nie powoduje przestoju w pracach budowlanych. Jest to materiał niepalny, co poprawia bezpieczeństwo pożarowe budynku. W razie pożaru płyty Multipor nie ulegają zapłonowi, nie wydzielają dymu. Dzięki swoim właściwościom przeciwpożarowym mogą być stosowane od  wewnątrz oraz jako  izolacja konstrukcji stropowych. Przy montowaniu płyt Multipor nie ma znaczenia kierunek ich klejenia ani sposób docięcia.

Najczęstsze zastosowania płyt Multipor

Płyty Multipor mają kilkanaście zastosowań. Są jednym z najlepszych materiałów izolacyjnych na rynku. Możliwość zastosowania w różnych miejscach pozwala na określanie ich jako uniwersalne. Budowlańcy polecają je do montowania przy  konstrukcjach ścian zewnętrznych, dachów płaskich, dachów odwróconych i dachów zielonych. Znakomicie sprawdzają się podczas renowacji obiektów zabytkowych o bardzo skomplikowanej elewacji, np.: pałaców, kamienic i świątyń. Płyty Multipor są chętnie wykorzystywane do izolacji termicznej obiektów przemysłowych oraz do adaptacji budynków poprzemysłowych na cele mieszkaniowe. Ogólnie mówiąc: płyty Multipor można stosować tam, gdzie jedynym sposobem poprawienia parametrów cieplnych nieruchomości jest docieplenie budynku od wewnątrz.

Cena materiału

Płyty Multipor są materiałem, którego koszt zakupu jest proporcjonalny do jakości. W palecie jest 48 sztuk. Średnie zużycie na metr kwadratowy to 4 sztuki. Cena płyty Multipol to ok. 30 zł za sztukę. 

Ocieplenia okien i drzwi

Płyty Multipor sprawdzają się także jako materiał ociepleniowy okien i drzwi. Ich zaletą jest zmniejszanie strat ciepła. Zysk dla właściciela jest podwójny: ciepło w pomieszczeniach i niższe rachunki za ogrzewanie. Ze względu na bardzo dobre właściwości antypożarowe, płyty mogą być montowane w piwnicach i podziemnych garażach.

Płyty Multipor to nowa jakość w ocieplaniu budynku. Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami sprawia, że właściciele różnych budynków nabierają zaufania do tego materiału ociepleniowego. Cena płyt Mulipor nie jest zawyżona, co doceniają klienci, którzy w końcu otrzymują produkt dobrej jakości, godny zaufania w korzystnej cenie. Płyty Multipor to inwestycja w komfort cieplny i bezpieczeństwo budynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like