Buduj tanio i ekologicznie z Silka

Buduj tanio i ekologicznie z Silka

Bloczki z betonu komórkowego to materiał budowlany, który łączy ze sobą niską cenę i bardzo dobrą jakość. Co więcej, materiał ten – wykonany tylko z naturalnych składników – jest ekologiczny, a wysłużony nie stanowi uciążliwego odpadu. Sprawdź, co możesz zrobić, aby budowa z bloczków betonu komórkowego była tańsza i jeszcze bardziej wydajna.

Niska cena produktów budowlanych rzadko idzie w parze z ekologią. W przypadku bloczków z betonu komórkowego masz szansę ograniczyć koszty, zadbać o środowisko naturalne i znacznie przyspieszyć czas pracy. Sprawdź, jak tanio kupić produkty Silka i dlaczego właściwie warto sięgać po bloczki z gazobetonu.

Promocyjne ceny bloczków z gazobetonu

Chcesz postawić dom z produktów Silka? Promocja na te materiały budowlane z pewnością obniży całościowy koszt wznoszenia obiektu. Na dodatek zyskasz pewność, że do budowy używasz najwyższej jakości elementów, wyprodukowanych tylko z naturalnych materiałów. Sięgając po produkty Silka w dobrych hurtowniach, zaoszczędzisz kilkaset złotych na materiałach budowlanych. Pamiętaj, że cena może być jeszcze niższa, jeżeli za jednym razem kupisz więcej.

Jak wykonane są bloczki z betonu komórkowego?

Piasek, wapno i woda. Te materiały znane są każdemu budowlańcowi, który miał okazję tworzyć betonową mieszankę. Tych samych materiałów używa się do wyrobu bloczków Silka, a wtłaczane pod ciśnieniem powietrze wpływa na właściwości gotowych produktów. Użycie naturalnych składników sprawia, że elementy te można uznać za całkowicie ekologiczne i nieszkodliwe dla naturalnego środowiska, nawet po zużyciu.

Produkty z gazobetonu odlewane są w specjalnych formach, które nadają im ostateczny kształt i wymiar. Dzięki różnorodnym formom, bloczki dostępne są w ogromnym wachlarzu wariantów. Niektóre wyposażone zostały w dodatkowe uchwyty, które ułatwiają ich transport i ustawienie w wybranym miejscu. Produkty Silka mają także otwory wewnątrz poszczególnych elementów, które umożliwiają przeprowadzenie środkiem przewodów elektrycznych. Ich równe krawędzie ułatwiają murowanie i znacznie przyspieszają prace budowlane.

Zalety produktów z gazobetonu

Najbardziej docenianą cechą bloczków z betonu komórkowego jest ich niewielka waga. Dzięki niej cała konstrukcja budynku jest lżejsza i nie stanowi obciążenia dla ław lub płyt fundamentowych. Nawet bardzo duże bloczki można ręcznie umieścić w wybranym miejscu z dużą precyzją. Ponadto transportowanie całej palety materiału nie wymaga specjalistycznego sprzętu.

Bloczki gazobetonowe charakteryzują się także sporą odpornością na skrajne temperatury. Są mrozoodporne, dlatego można stosować je nawet w budynkach położonych w bardzo wymagającym środowisku. Jednocześnie są ognioodporne, co ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa domowników podczas ewentualnego pożaru. Nie wydzielają też żadnych szkodliwych gazów i zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like