Zwyżki koszowe z systemem SkyGuard – wysoki komfort i ponadprzeciętne bezpieczeństwo

Zwyżki koszowe z systemem SkyGuard – wysoki komfort i ponadprzeciętne bezpieczeństwo

Szukasz zwyżki, która będzie spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa, a przy tym sprawdzi się do różnego typu zadań? Jeśli tak, uniwersalizm podnośników koszowych powinien w pełni zaspokoić Twe potrzeby.

AWP, EWP, MEWP – o co chodzi?

Podesty koszowe to grupa maszyn, do której należą zarówno podnośniki przegubowe, jak i teleskopowe. Poszukując maszyn na wynajem, można także spotkać się z anglojęzyczną nomenklaturą. Zgodnie z nią do zwyżek koszowych zalicza się:

  • AWP – Aerial Work Platform (podesty koszowe)
  • EWP – Elevating Work Platform (podnośniki z podnoszoną platformą)
  • MEWP – Mobile Elevating Work Platform (podesty ruchome przejezdne)

Dodatkowo w potocznym języku używa się, takich terminów jak: Bucket Truck lub Cherry Picker, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza „chwytak do wiśni”.

Podnośnik koszowy – nowoczesny i wydajny

Historia podnośników sięga początku lat 70-tych XX wieku. To wtedy z linii produkcyjnej marki JLG zaczęły wyjeżdżać pierwsze platformy robocze oparte na nowej technologii. Dzisiaj ciężko wyobrazić sobie plac budowy bez tych niezwykle efektywnych maszyn.

Maszyny JLG to nadal jedne z najlepszych sprzętów tego typu na rynku. Co więcej, dostępne są także w Polsce. W swej bogatej flocie posiada je firma Riwal, która dostarcza klientom podesty i ładowarki z najwyższej półki – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/podnosniki-koszowe. Aktualna oferta obejmuje modele zaopatrzone w wydajne akumulatory marki Trojan (świetne rozwiązanie do prac wykończeniowych lub inwentaryzacyjnych wewnątrz budynku) oraz maszyny napędzane spalinowo (najlepszy wybór do działań w terenie).

Funkcją, która wyróżnia wybrane modele opisywanych zwyżek koszowych jest system SkyGuard. Dzięki niemu operator maszyny może pracować w pełnym komforcie i bezpieczeństwie –nowoczesna technologia zapewnia ochronę przeciwzgnieceniową oraz tzw. „odcięcię” w przypadku niebezpiecznego zbliżenia się do przeszkody na górze.

Wysoka wydajność przy jednoczesnym poszanowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa są dla ciebie priorytetowe? Koniecznie sprawdź podnośniki koszowe z szerokiej floty Riwal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Blacha Aluminiowa w Rolce

Blacha aluminiowa w rolce to popularny produkt przemysłowy, który jest szeroko stosowany w różnych sektorach, między innymi w budownictwie i motoryzacji. Jak wygląda proces produkcji wspomnianego materiału? Jakie właściwości, zastosowania,…
Wyświetl wpis

Rosnący trend na narzędzia pneumatyczne

Każda osoba pracująca w przemyśle musiała kiedyś zadać sobie pytanie “które narzędzia łączą w sobie najwięcej przydatnych mi cech?”. Do wyboru są bowiem urządzenia o zróżnicowanym zasilaniu i właściwościach. Jednak spośród dostępnych opcji jedna bardzo mocno się…
Wyświetl wpis