Wybór oświetlenia zewnętrznego

Wybór oświetlenia zewnętrznego

Ganki, zadaszone tarasy, altany, wiaty, pergole, balkony i strefa wejściowa potrzebują odpowiedniego oświetlenia. Lampy wiszące na zewnątrz budynku podwyższają ich użyteczność, dają poczucie większego bezpieczeństwa po zmroku i kreują niepowtarzalny urok przestrzeni  i przytulną atmosferę. Nowoczesny lub klasyczny design, efektowny wygląd, inspirujące kreatywność warianty kolorystyczne, energooszczędność i wysoki poziom komfortu świetlnego to najbardziej cenione przez użytkowników cechy oświetlenia zewnętrznego.

Dlaczego warto założyć oświetlenie zewnętrzne?

Oświetlenie ścienne zewnętrzne to szeroka oferta lamp  ogrodowych wiszących, kinkietów ściennych i lamp sufitowych zewnętrznych, które umożliwiają stworzenie wyjątkowych aranżacji świetlnych. Prawdą jest, że oświetlenie przydomowe nie tylko zwiększa bezpieczeństwo przestrzeni przydomowej, ale także dekoruje każde miejsce, w którym zostanie zamontowane. Najlepiej, aby montaż lamp zewnętrznych ściennych zaplanować już na etapie budowy domu. Odpowiednie natężenie oraz ukierunkowanie światła pozwoli również oświetlić wybrane elementy otoczenia.

Lampy ścienne kinkiety

Kinkiety tradycyjnie kojarzą się z dodatkowym oświetleniem we wnętrzu. Mogą zdobić przestrzeń nad łóżkiem, lustrem, czy doświetlać biurko. Lampy ścienne zewnętrzne LED znakomicie sprawdzają się na fasadach budynków lub na tarasie. Kinkiety białe lub granitowe doskonale wkomponowują się w fasadę domu. Lampy ścienne zewnętrzne LED posiadają doskonałe  zabezpieczenia przed działaniem czynników atmosferycznych. Nie straszne im duże skoki temperatur, opady, grad, czy silny wiatr. Znakomicie oświetlają przestrzeń niezależnie od warunków pogodowych.

Lampy sufitowe zewnętrzne – funkcjonalny dodatek aranżacyjny

Przyjęcie w ogrodzie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych.  Lampa ogrodowa sufitowa zawieszona w altanie  lub na tarasie znakomicie buduje nastrój. Dają doskonałe światło  rozświetlające nawet większą przestrzeń. Dodatkowo podkreślają piękno roślinności, na którą pada światło. Nowoczesny minimalistyczny design jest uniwersalny, ponieważ doskonale dopasowuje się do każdej stylistyki.

ledowe oprawy sufitowe na zewnątrz

Lampy wiszące do ogrodu

Przestrzeń ogrodu po zmroku  może wyglądać zachwycająco. Lampy ogrodowe wiszące wydobywają urok szczegółów otoczenia oraz stworzą wyjątkową atmosferę do spotkań w kręgu rodziny i przyjaciół. Oprawy lamp zostały wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium i poliwęglanu, co oznacza, że doskonale zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi i mechanicznymi uszkodzeniami.

Lampy ogrodowe zadowolą użytkowników, którzy poszukują uniwersalnych,  a zarazem nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych do ogrodu. Stwarzają przytulny klimat wokół domu oraz zwiększają bezpieczeństwo przestrzeni przydomowej. Rośliny i architektura ogrodowa zasługują na szczególną oprawę świetlną.  Stanowią one kropkę nad „i” w aranżacji ogrodu i terenu wokół domu. Nie musimy obawiać się dużych rachunków za prąd, ponieważ są to przedmioty energooszczędne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like