W stolikach kawowych wygrywa biel

W stolikach kawowych wygrywa biel

Kiedy aranżujemy nasze mieszkanie zapewne mamy wiele interesujących pomysłów. Na ogół ważna jest dla nas funkcjonalność oraz to, aby meble były trwałe i stanowiły spójną całość z resztą mieszkania. Niektóre osoby zwracają uwagę na to, co jest zgodne z aktualnymi trendami, inni zawsze wybierają to, co ponadczasowe.

Niezastąpione i bezkonkurencyjne – stoliki do salonu

Trzeba przyznać, że dość istotnym pomieszczeniem w każdym domu jest pokój dzienny. Często jest on połączony z kuchnią i z jadalnią stanowiąc dużą otwartą przestrzeń. Właśnie dlatego tak ważne jest podzielenie tego miejsca na strefy. To sprzyja uporządkowaniu i daje efekt harmonii. Urządzając salon nie zapominamy o stoliku kawowym, który jest nie tylko praktyczny, ale również stanowi ważną ozdobę. Na ogół chcemy, aby był on dość zgrabny i nie zajmował wiele miejsca. Jak twierdzi Piotr Madej- główny specjalista ds. wyposażenia wnętrz e-sklepu Edinos.pl: „Do minimalistycznych wnętrz, w których dominuje nowoczesność sprawdzą się stoliki o prostych geometrycznych kształtach.” Sympatię budzą również skandynawski okrągłe ławy z białym blatem. Biel to kolor, który sprawdzi się w wielu wnętrzach zapewniając im świeżość i transparentność. Warto zainspirować się dostępnymi w sieci modelami, aby przekonać się jak intrygująco mogą wyglądać w naszym domu. Niezależnie od tego czy lubimy klasykę czy może raczej lubimy mieszać różne style, z pewnością znajdziemy idealną odpowiedź na swoje oczekiwania. Style i wzory możemy łączyć, jednak warto pamiętać o umiarze. Na ogół we własnych mieszkaniach lubimy wykazywać się inwencją i nie brakuje nam kreatywnych pomysłów. Najlepiej wiemy, co w naszym domu będzie strzałem w dziesiątkę. 

Czarna kawa na białej ławie

Każdy ma nieco inny gust, a to jak wygląda nasze mieszkanie jest odzwierciedleniem naszych upodobań oraz pasji, dlatego warto je zaaranżować zgodnie z własnym wyczuciem, aby dobrze się czuć w miejscu, w którym spędzamy przecież na co dzień bardzo wiele czasu. Dla wielu osób pokój dzienny to miejsce, w którym lubią się relaksować. Lubimy tu czytać książki czy pić popołudniową kawę. Kiedy wszystko w domu ma swoje miejsce, łatwiej wtedy utrzymać porządek, dlatego warto kupować meble, które są praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Niektóre stoliki posiadają praktyczne schowki pod blatem, do których możemy włożyć drobiazgi. Dzięki temu bałagan nam nie straszny. Warto zwrócić uwagę na konstrukcję stolika, powinna być ona dosyć stabilna i wytrzymała. Dzięki temu mebel okaże się trwały. Białe ławy to świetny wybór do salonów eleganckich i nowoczesnych.

Niektóre mają praktyczne półki pod blatem, na których można przechowywać książki czy czasopisma. Zazwyczaj stoliki te są dosyć niskie. Biała ława to bardzo gustowny mebel, który rozświetli każde wnętrze nadając mu pełni. Można powiedzieć, że sofa, stojącą lampa i stolik to niezastąpione salonowe trio. To wygoda w każdym salonie, gdzie liczą się chwile odpoczynku, które dzięki perfekcyjnie dobranym meblom mogą być jeszcze przyjemniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like