Sprawdź modne i eleganckie dekoracje do łazienki w stylu skandynawskim od Lene Bjerre

Sprawdź modne i eleganckie dekoracje do łazienki w stylu skandynawskim od Lene Bjerre

Łazienkę w stylu skandynawskim cechuje prostota. Nie znaczy to jednak, że nie można sobie pozwolić na nutę ekstrawagancji, dobierając dekoracje. Sprawdź, co przygotowała dla ciebie duńska firma Lene Bjerre.

Lene Bjerre – mydelniczki

Najbardziej oczywista rzecz, jaką można znaleźć w łazience, co nie znaczy, że nie ma prawa wyglądać, jak dzieło sztuki. Duńska marka Lene Bjerre udowadnia, że przedmioty użytkowe, na które na ogół nie zwracamy uwagi, mogą być oryginalną dekoracją wnętrza.

Jak na Skandynawów przystało, Duńczycy tworzą swoje projekty, pamiętając o umiłowaniu natury i naturalnego porządku świata. Proste, ale efektowne wzornictwo, stylowe wykończenie i uniwersalna oraz pastelowa kolorystyka to wizytówka tej marki. Do mydelniczki Lene Bjerre bez trudu uda się dobrać ręcznik w podobnej kolorystyce, także z kolekcji Lene Bjerre oraz dozownik do mydła w płynie.

mydelniczki Lene Bjerre

Lene Bjerre – świece zapachowe

Kolejny przedmiot, który ma prawo nosić dumne miano użytkowej dekoracji. Świece Lene Bjerre znane są z bardzo dobrej jakości wykonania. Produkowane są w wielu kolorach, więc na pewno uda się znaleźć ten odpowiedni do łazienki.

A po co w łazience świece? Relaksująca kąpiel przy pachnących świecach będzie na pewno bardziej efektywna niż kąpiel w pianie przy świetle elektrycznym.

Unikalny styl Lene Bjerre podkreśla dekoracyjna wstążka z monogramem, którą można znaleźć na każdej świecy. Dzięki temu ta pozornie banalna dekoracja staje się nietuzinkowym i ekskluzywnym uzupełnieniem aranżacji łazienki.

Lene Bjerre – oryginalne donice

Łazienka z dużym oknem, pełna kwiatów – tak niektórzy wyobrażają sobie luksus. Marka Lene Bjerre wychodzi naprzeciw tym potrzebom, proponując swoim klientom oryginalne donice, które znajdą zastosowanie nie tylko w saloniekuchni czy jadalni, ale również na łazienkowym parapecie. Wśród propozycji dominuje biel i odcienie szarości, ale bez trudu uda się dobrać doniczkę w kolorze piasku. Te uniwersalne kolory na pewno pozwolą znaleźć idealną doniczkę łazienkową.

produkty od Lene Bjerre

Lene Bjerre – srebrne dodatki

Na koniec coś wybitnie dekoracyjnego, bez funkcji praktycznych. Dodatki w kolorze srebra to swego rodzaju odejście od stonowanych pasteli i kolorów ziemi. Propozycja duńskiej marki dla tych, którzy lubują się w stylu glamour i chętnie otaczają się pięknem. Srebrne szyszki na półce z kosmetykami na pewno będą wyglądały dostojnie.

meble i dodatki srebrne

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj także: Nadaj wnętrzu indywidualny styl z duńską marką Lene Bjerre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Włochate i puszyste

Miękkie i puchate dywany z długim włosiem to od kilku lat trend wśród dodatków dla domów i mieszkań. Nawet niewielki przytulny dywan potrafi zmienić klimat całego wnętrza i dodać mu…
Wyświetl wpis