Rusztowanie jezdne – poznaj zalety tego rozwiązania

Rusztowanie jezdne – poznaj zalety tego rozwiązania

Rusztowanie zapewnia komfortową i przede wszystkim bezpieczną pracę na wysokościach. W związku z tym, coraz częściej można je spotkać nie tylko na placach budowy, ale także w magazynach czy firmach zajmujących się montażem reklam wielkoformatowych. Jednym z najchętniej wybieranych rusztowań jest rusztowanie jezdne

To nowoczesne rozwiązanie, które znacząco wpływa na jakość oraz wygodę pracy. Dowiedz się dlaczego warto zainwestować w rusztowanie przejezdne do Twojej firmy.

Rusztowanie jezdne – praktyczna pomoc na budowie

Ten typ rusztowań to nic innego jak mobilna konstrukcja, która znajdzie zastosowanie zarówno przy drobnych pracach remontowych, jak i budowie własnego domu. Rusztowania jezdne zazwyczaj wykonuje się z niewiele ważącego i trwałego aluminium. Niemal 80% wszystkich dostępnych w sprzedaży konstrukcji jezdnych, jest zrobiona z aluminium. Dzięki temu są lekkie, łatwe w transporcie oraz odporne na warunki atmosferyczne.

Dlaczego warto wybrać rusztowania przejezdne?

Powodów, dla których warto zdecydować się na zakup mobilnego rusztowania jest wiele. Ich ogromnym plusem jest bardzo prosty i szybki montaż. Konstrukcja rusztowania jezdnego składa się z kilku modułów, dodatkowych ram pionowych oraz podestów. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że złożenie ruchomego rusztowania nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, ponieważ poszczególne elementy są łączone ze sobą za pomocą specjalnych zacisków.

Dla osób, które nie chcą podjąć się samodzielnego montażu rusztowania przejezdnego, wielu producentów oferuje konstrukcje składane. Są one niezwykle praktyczne, ponieważ można je swobodnie przewozić w aucie typu combi. Natomiast złożone, bez problemu mieszczą się w standardowym otworze drzwiowym, co umożliwia pracę także wewnątrz pomieszczeń.

Wygodna rozbudowa 

Rusztowania i Ogrodzenia - Sprzedaż, Wynajem, Montaż | ARAD Wrocław
Rusztowania i Ogrodzenia – Sprzedaż, Wynajem, Montaż | ARAD Wrocław

Konstrukcja modułowa pozwala także rozbudowę lub przebudowę takiego rusztowania. Dzięki temu możesz dopasować je do Twoich indywidualnych potrzeb. Zakup akcesoriów, takich jak wciągarki czy półki na narzędzia sprawi, że prace będą postępować szybciej i sprawniej. Marka Arad oferuje szeroki wybór różnego rodzaju rusztowań oraz dodatkowego oprzyrządowania, które znacząco podniesie komfort użytkowania.

Bezpieczeństwo pracy

Warto także wspomnieć o możliwości swobodnego i bezpiecznego poruszania się po takim rusztowaniu. Dzięki szerokim podestom roboczym, nawet czasochłonne prace na wysokości nie stanowią problemu. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest też możliwość zmiany wysokości podestu roboczego, co ułatwia prace w trudnodostępnych miejscach.

Mobilne rusztowania przejezdne

Największą zaletą ruchomych rusztowań jest fakt, że łatwo i szybko można je przetransportować w inne miejsce na palcu budowy. Wyjątkowa trwałość konstrukcji pozwala na pozostawienie jej na zewnątrz nawet przez kilka tygodni. Aluminium jest materiałem odpornym na korozję, wiec niekorzystne warunki atmosferyczne mu nie zaszkodzą.

Firma ARAD od ponad 20 lat dostarcza najwyższej jakości narzędzia i urządzenia budowalne  do firm oraz prywatnych inwestorów w całej Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiemu wyborowi produktów tej marki, możesz wyposażyć swoją budową w niezbędny, do komfortowej, bezpiecznej i przede wszystkim efektywnej pracy, sprzęt.

Znajdziesz nas pod adresem: ul.Muzyczna 2, 55-330 Źródła lub na naszej stronie: www.ARAD.pl Źródło: Rusztowania i Ogrodzenia – Sprzedaż, Wynajem, Montaż | ARAD Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Blacha Aluminiowa w Rolce

Blacha aluminiowa w rolce to popularny produkt przemysłowy, który jest szeroko stosowany w różnych sektorach, między innymi w budownictwie i motoryzacji. Jak wygląda proces produkcji wspomnianego materiału? Jakie właściwości, zastosowania,…
Wyświetl wpis