Moda na czarne zestawy łazienkowe

Moda na czarne zestawy łazienkowe

Moda na czarne zestawy łazienkowe

Moda na styl skandynawski, który hołduje bieli wciąż utrzymuje się wśród ulubionych pomysłów na aranżację pomieszczeń w domu. Łazienka, podobnie jak kuchnia, utrzymane w białej barwie z niewielką ilością dodatków, odrobinę się jednak znudziły.

Modne stają się kontrasty i nasycone barwy, chcemy przecież, aby nasza łazienka wyróżniała się nietypowością, a jednocześnie funkcjonalnością. Czarne zestawy łazienkowe, wśród których znajduje się bateria prysznicowa z deszczownicą oraz zestawem mocującym oraz baterie umywalkowe, według najnowszych trendów prezentują się w matowej czerni. Efekt jest oszałamiający, zachwycający innowacyjnością, a dodatkowo praktycznością. Najwyższej jakości armatura sprawdzi się w łazience przez wiele lat, czerń łatwo utrzymać w idealnej czystości, zachowując bardzo długo wrażenie nowości zestawu.

Jak zastosować czarne baterie i zestawy prysznicowe?

Czarne zestawy i baterie, niezwykle modne i funkcjonalne, wymagają odpowiedniej oprawy i połączeń, aby całość stworzyła unikalną aranżację, zachwycającą nowoczesnością i użytecznością. Zestawy oraz baterie doskonale komponują się z industrialnym charakterem wystroju wnętrza. Czarna bateria może być zestawiona z białą, ceramiczną umywalką nablatową lub naszafkową, jeżeli szafka będzie czarna. Blat najlepiej będzie wyglądał, jeśli wykonany zostanie z drewna. Świetnie sprawdzi się czerwona cegła, zdobiąca jedną ścianę łazienki. Zestawy prysznicowe czarne znakomicie skomponują się z kabiną prysznicową w wersji minimalistycznej, której obramowania zachwycą czernią. Do czarnej armatury można dopasować białe lub szare płytki, znakomicie funkcję spełni również gres, będący imitacją drewna. W zależności od rozmiaru oraz poziomu nasłonecznienia łazienki warto dobrać jasność kolorystyki jej ścian i podłogi. Modne kontrasty, będące połączeniem czarnych baterii umywalkowych, wannowych i zestawów natryskowych wraz z bielą ceramiki sprawdzą się w każdej łazience. Znakomitym uzupełnieniem czarnej armatury stanie się czarny grzejnik drabinkowy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie