Moda na czarne zestawy łazienkowe

Moda na czarne zestawy łazienkowe

Moda na styl skandynawski, który hołduje bieli wciąż utrzymuje się wśród ulubionych pomysłów na aranżację pomieszczeń w domu. Łazienka, podobnie jak kuchnia, utrzymane w białej barwie z niewielką ilością dodatków, odrobinę się jednak znudziły.

Modne stają się kontrasty i nasycone barwy, chcemy przecież, aby nasza łazienka wyróżniała się nietypowością, a jednocześnie funkcjonalnością. Czarne zestawy łazienkowe, wśród których znajduje się bateria prysznicowa z deszczownicą oraz zestawem mocującym oraz baterie umywalkowe, według najnowszych trendów prezentują się w matowej czerni. Efekt jest oszałamiający, zachwycający innowacyjnością, a dodatkowo praktycznością. Najwyższej jakości armatura sprawdzi się w łazience przez wiele lat, czerń łatwo utrzymać w idealnej czystości, zachowując bardzo długo wrażenie nowości zestawu.

Jak zastosować czarne baterie i zestawy prysznicowe?

Czarne zestawy i baterie, niezwykle modne i funkcjonalne, wymagają odpowiedniej oprawy i połączeń, aby całość stworzyła unikalną aranżację, zachwycającą nowoczesnością i użytecznością. Zestawy oraz baterie doskonale komponują się z industrialnym charakterem wystroju wnętrza. Czarna bateria może być zestawiona z białą, ceramiczną umywalką nablatową lub naszafkową, jeżeli szafka będzie czarna. Blat najlepiej będzie wyglądał, jeśli wykonany zostanie z drewna. Świetnie sprawdzi się czerwona cegła, zdobiąca jedną ścianę łazienki. Zestawy prysznicowe czarne znakomicie skomponują się z kabiną prysznicową w wersji minimalistycznej, której obramowania zachwycą czernią. Do czarnej armatury można dopasować białe lub szare płytki, znakomicie funkcję spełni również gres, będący imitacją drewna. W zależności od rozmiaru oraz poziomu nasłonecznienia łazienki warto dobrać jasność kolorystyki jej ścian i podłogi. Modne kontrasty, będące połączeniem czarnych baterii umywalkowych, wannowych i zestawów natryskowych wraz z bielą ceramiki sprawdzą się w każdej łazience. Znakomitym uzupełnieniem czarnej armatury stanie się czarny grzejnik drabinkowy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like