Materace piankowe. Które warto kupić?

Materace piankowe. Które warto kupić?

Wybór materaca ma kluczowe znaczenie dla jakości snu. Na rynku znajdziemy kilka rodzajów materacy piankowych, które wyróżniają się świetną jakością, antyalergicznością i dopasowywaniem się do ciała śpiącego. Idealny materac powinien być wygodny, zapewniać komfortowe spanie i służyć przez wiele lat.

Czym jest pianka poliuretanowa?

To główny komponent materacy, materiał odporny na wgniecenia, trwały, o dobrej izolacji termicznej. W połączeniu z innymi materiałami zapewnia materacom optymalną gęstość i wytrzymałość. Nie przenosi drgań, przez co materace piankowe są dobrym wyborem dla par. Materace piankowe są lekkie, co ułatwia ich transport i odwracanie na drugą stronę. Bez względu na rodzaj pianki, materac ten idealnie dopasowuje się do kręgosłupa, tworząc odlew całej sylwetki. Pianka poliuretanowa posiada wysoki poziom odporności na odkształcenia.

Materace piankowe – dla każdego

Materace piankowe to dobry wybór dla wszystkich, niezależnie od wieku. Osoby zmagające się z problemami kręgosłupa i stawów na pewno odczują ulgę, śpiąc na materacach piankowych. Każda pianka, która jest komponentem, ma inną funkcję, co umożliwia dobranie materaca według własnych potrzeb.

Materace z pianką termoplastyczną

Innowacyjne, zaawansowane technologicznie materace z pianką termoplastyczną to produkt, który reaguje na temperaturę ciała, charakteryzuje się właściwościami przeciwodleżynowymi. Jest polecany dla osób schorowanych, mających problemy z krążeniem i użytkowników z  niepełnosprawnością. Stabilnie podtrzymuje kręgosłup i świetnie dopasowuje się do sylwetki. Materac termoplasytyczny nie uciska kończyn.

Materace wysokoelastyczne

Ten rodzaj jest wykonany z pianki wysokoelastycznej HR, która doskonale podtrzymuje kręgosłup i sprzyja rozluźnieniu ciała podczas snu. Człowiek wstaje wypoczęty, wyspany i zrelaksowany. Pianka wysokoelastyczna posiada specjalną strukturę – system otworów,  który zapewnia materacom świetną wentylację i odprowadza wilgoć z dala od ciała. Sprawia to, że użytkownik nie poci się w trakcie snu i nie budzi się w nocy z powodu gorąca.

Materac z pianką kokosową

To produkt przeznaczony dla osób, którym zależy na komforcie snu. Zapewnia znakomity poziom cyrkulacji powietrza, zapobiega gromadzeniu się wilgoci wewnątrz materaca. Poleca się go osobom, których waga przekracza 60 kilogramów.

Materace lateksowe – idealne dla alergików

Cechą materacy piankowych lateksowych jest ułatwiony przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci. Są one znakomitym wyborem dla alergików i osób mających problem z poceniem się w trakcie snu.

Nowoczesne, innowacyjne materace piankowe to produkt, który spełnia wysokie oczekiwania klientów. Zapewniają one komfort snu, bez alergii, budzenia się w nocy z powodu gorąca, bólu pleców lub skurczów nóg.

Użytkownicy mają pozytywne opinie na temat nowoczesnych materacy piankowych. Doceniają ich wygodę i to, że w końcu są wyspani i nie odczuwają zmęczenia od razu po pobudce.

Materace piankowe dostępne są w różnych rozmiarach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Szybkozłączki niezbędne dla elektryka

Praktycznie niemożliwe  jest, aby cała instalacja nie posiadała żadnych połączeń.  Ich wykonanie jest konieczne i bez wątpienia przydatne.  Do wykonania połączeń znajdują zastosowanie szybkozłączki. To małe elementy licznych instalacji. Służą…
Wyświetl wpis

Wybór oświetlenia zewnętrznego

Ganki, zadaszone tarasy, altany, wiaty, pergole, balkony i strefa wejściowa potrzebują odpowiedniego oświetlenia. Lampy wiszące na zewnątrz budynku podwyższają ich użyteczność, dają poczucie większego bezpieczeństwa po zmroku i kreują niepowtarzalny…
Wyświetl wpis