Co na ścianę zamiast obrazu

Co na ścianę zamiast obrazu?

Ładne ściany, harmonijnie zgrane z osobowością właściciela mieszkania to obecne trendy w aranżacji wnętrz. Dochodzą do tego także specjalne dodatki, które umilają wystrój. Modne gadżety na ścianach czynią pomieszczenia nowoczesnymi.

Plakat, czy panoramiczna tapeta?

Zarówno plakat, jak i tapeta panoramiczna mogą wytworzyć odpowiedni nastrój  w pomieszczeniu, ale taki sposób aranżacji znamy od lat. Obecnie są inne dodatki, które również mogą podnieść rangę pokoju, holu itp. Lustra dekoracyjne i ozdobne w pięknych wyszukanych ramach są bardzo klimatycznym elementem wystroju domu, mieszkania oraz wszelkich pomieszczeń, w których przebywają ludzie.

Lustra w okrągłych ramkach dobrze komponują się w sypialniach, gdzie warto zachować przepływ dobrej energii, by sen był spokojny i głęboki. Toaletka przy łóżku z ozdobnym lustrem podświetlonym lampami led oświetlą twarz podczas zmywania dziennego makijażu, a ładna wyszukana ramka lustra zniweluje napięcie w mięśniach. Otaczając się harmonią i dobrym smakiem, pomagamy swojej psychice zachować równowagę emocjonalną.

Czy wszystkie ściany nadają się do dekorowania ich?

Każda ściana ma prawo być piękna, jednak musimy uważać, by nie nagromadzić na niej zbyt dużo ozdób, gdyż wówczas zapanuje w pomieszczeniu chaos. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w małe lustra zawieszone blisko siebie. Każde w tym samym kształcie uszanują ład, gdy będą rozmieszczone w sposób przemyślany.

W pokoju gościnnym możemy zaszaleć z jednym dużym lustrem z fantazyjną oprawą zawieszonym poziomo. Mogą to być liście, kwiaty lub inne dekoracje naniesione na ramkę. W holu dobrze jest umieścić taflę lustra w pozycji pionowej, najlepiej o długości zbliżonej do wysokości dorosłego człowieka. Aby lustro nie było zbyt banalne, postarajmy się o ładną ozdobną ramkę, pasującą do całokształtu mieszkania.

W łazience lustro zawsze było pożądane i musi tam nadal być. Jeżeli już wisi tam lustro bez ramki, możemy sami sobie ją dołączyć, wykorzystując do tego celu np. płaskie kawałki plastiku, które fantazyjnie przyklejamy do brzegów lustra. Całość malujemy barwnym lakierem i modne lustro gotowe.

Czy warto inwestować w nowe trendy?

Każde nowe trendy wnosi powiew młodości, elegancji i luksusu, dlatego warto podążać za modą i otaczać się przedmiotami, które podnoszą znaczenie naszego mieszkania bądź domu, biura itp. W sklepach znajdziemy lustra z najprzeróżniejszymi ramkami. Ramki te mogą być uczepione do tafli lustra lub doklejane na ścianie w pewnej jego odległości. Mogą to być nie tylko ramki matowe, kolorowe, ale także wykonane z kawałków lustra. Wszystko zależy od fantazji producenta oraz nas samych, którzy możemy zlecić wykonanie lustra na zamówienie ze specjalnym, przez nas wymyślonym wzorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like